Hakkımızda

İrtifa Havacılık Tanıtım Animasyonu

Tanıtım Videosu İzlendi İse O halde !

Tarladan Geldik

Hakkımızda içeriği için ,İrtifa Havacılık olarak 2020 yılından bu yana elimizde kumanda gözümüz dronelarda tarladayız. Türkiye’nin her bölgesinde drone ile ilaçlama yaptık. Edirne’de Samsun’da Çorum’da Çankırı’da çeltik ilaçlaması da yaptık, Kızıltepe’de Bismil’de Siverek’te Suruç’ta pamuk ta ilaçladık. Trakya’da gündendi Adana’da darı ilaçladık. Konya’da pancar, Kayseri’de patates ilaçladık. Binlerce müşteriye yüzlerce köye gittik. 2022 yılının 9. Ayında DJI yetkili bayisi olduk. Oluşturduğu etki ile tarımsal alanda büyük talep gören drone’ları artık sahadan gelen, çiftçinin talebini bilen, dronun dilinden anlayan bizler satmaya başladık. Çok kısa zamanda büyük etki yarattık yaratmaya devam ediyoruz.

EN İYİ EĞİTİMİ BİZ VERİYORUZ

Biz verdiğimiz eğitimin kalitesi ile anılmak istiyoruz. Verdiğimiz satış sonrası destek ile bilinmek istiyoruz. Bizden drone alacak her müşterinin neler yaşayacağını neler kazanacağını bizimle temas dahi kurmadan biliyor olmasını sağlayacağız. Her ilde her ilçede her köyde bizden memnun olan müşterilerimiz olacak. Bİzim işimiz size dron sattıktan sonra bitmiyor, bilakis yeni başlıyor.Youtube kanalımızıtakip edip güncel videolarımızı izleyebilirsiniz.

Çevreye duyarlılık, İrtifa Havacılık'ın temel değerlerinden biridir. Zirai ilaçlama dronlarımız, doğal kaynakları ve çevreyi minimum düzeyde etkileyecek şekilde tasarlanmıştır. Sürdürülebilir tarım uygulamalarını destekleyerek, çiftçilere doğa dostu bir ilaçlama çözümü sunmaktayız.

İrtifa Havacılık olarak, inovasyon ve teknolojiye olan bağlılığımızı sürekli olarak güçlendirmekteyiz. Havacılık ve tarım sektöründeki son gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en güncel ve en etkili zirai ilaçlama çözümlerini sunabilmek için sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarına yatırım yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize, daha sürdürülebilir ve verimli tarım uygulamalarını destekleyen, güvenilir ve yenilikçi bir zirai ilaçlama çözümü sunmak için gurur duyuyoruz. İrtifa Havacılık olarak, tarım sektöründeki liderliğimizi sürdürmek için çabalıyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızı devam ettiriyoruz.

 

DJI Agras T30 Dronu En Çok Sorulan Sorular

Agras T30 ne kadar uçuş süresine sahiptir?

Agras T30, tek bir şarjla 30-40 dakika arası uçuş yapabilir.

Agras T30, kaç litrelik bir tanka sahiptir?

Agras T30, 30 litrelik bir tanka sahiptir.

  1.  
Agras T30, hangi tarım ürünleri için kullanılabilir?

Agras T30, buğday, pirinç, mısır, soya fasulyesi, pamuk, sebze, meyve ve çiçek gibi birçok tarım ürünü için kullanılabilir.

Agras T30'un ilaçlama genişliği ne kadardır?

Agras T30, 20 metrelik bir ilaçlama genişliğine sahiptir.

NEDEN ZİRAİ DRON TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Gizlilik Politikası

İnsan Sağlığı

Hem tüketici, hem de çalışanlarınızın sağlığını koruyun

Sürdürülebilir Tarım

Bir yandan tarımda verimliliği korurken diğer yandan da çevreye verilen zararı azaltın

Zamandan Tasarruf

Son teknoloji ürünlerimiz ile zamandan tasarruf edin

Verim Artışı

Hassas tarım ile verimlerinizi iki katına çıkarabilirsiniz

satış

İrtifa Havacılık

Zirai İlaçlama Dronlarımız İçin Bize Ulaşın

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !

ŞANLIURFA OFİSİMİZ

SAMSUN OFİSİMİZ

ANKARA/POLATLI OFİSİMİZ

YOZGAT/YERKÖYOFİSİMİZ

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Adres: Dogukent Mah. Fatih Sultan Mehmet BIv. Mehmet Sert Apt. No: 27/A Karaköprü / ŞANLIURFA

Phone: 0 534 292 63 21
Email: [email protected]

7/24 Online destek

beyaz perde
beyaz perde
2023-01-24
DJI Agras T40 aldım Şubat'ta teslim edecekler. Çok ilgililer. Çok iyi bilgilendirdiler. Ali Bey zaten bu işte profesyonel saolsunlar.
Sefa Özdemir
Sefa Özdemir
2023-01-03
İrtifa havacılık Zirai İlaçlama Drone'u kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Kullanım kılavuzu da çok açık ve anlaşılır, bu yüzden drone'u ilk kez kullanan biri olarak rahatlıkla öğrendim. Zaten firma sahibi Ali bey tüm süreçte yardımcı oluyor kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.