Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz. İadeye hak kazanabilmeniz için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır. Bazı mal türleri iade edilmekten muaftır.

Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz. Ek iade edilemeyen öğeler: Hediye Kartları İndirilebilir yazılım ürünleri Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır: Bariz kullanım belirtileri olan kitap Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya plak. Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasarlı veya eksik parçadır. Teslimattan 30 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün Geri ödemeler İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi,

Geri ödemenizin onaylanıp reddedildiğini de size bildireceğiz. Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır. Geç veya eksik geri ödemeler Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi,Daha sonra bankanızla iletişime geçin.Mesafeli Satış Sözleşmesi Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır. Tüm bunları yaptıysanız ve hala refüjünüzü almadıysanız Öğe, satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındığında, size bir hediye sertifikası gönderilecektir. Öğe satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi size daha sonra vermek üzere kendisine göndermişse, hediyeyi verene geri ödeme göndeririz ve hediyeyi veren kişi iadenizi öğrenir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi,Nakliye iadeleri Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: {fiziksel adres}. Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Mesafeli Satış SözleşmesiNakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye maliyeti geri ödemenizden düşülecektir. Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürünün size ulaşma süresi değişiklik gösterebilir. Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

İrtifa Havacılık olarak, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün/hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini artırmak ve tekrar satış yapmak için sürekli bir çaba sarf etmek önemlidir. Ayrıca, müşteri ile ilişkileri sürdürmek ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik destek sunmak da önemlidir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Yardıma mı ihtiyacınız var? Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için {email} adresinden bize ulaşın.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İrtifa Havacılık Olarak Neler Yapıyoruz ?

Eğitim ve Danışmanlık

İrtifa havacılık olarak tarımsal drone satışlarımız sırasında, en çok satış sonrası eğitime önem veriyoruz.Bizler irtifa havacılık olarak doğru uygulamanın önemini benimsemiş bir firmayız. 

Drone İle İlaçlama

Zirai ilaçlama günümüz iklim, toprak ve tohum şartları göz önüne alındığında kaçınılmaz bir hal almış durumdadır. Nüfus artışının hız kazanması ve tarım alanlarının azaldığını da hesaba kattığımızda çiftçilerimizin ellerindeki 

Bakım ve Destek

Süreklilik en önemli konudur. Tarımsal dronlarımızı sağlıklı ve devamlı bir şekilde kullanmamız için periyodik bakımlarını ve temizliğini düzenli ve profesyonel bir şekilde yapmak gerekmektedir.

Satış

İrtifa Havacılık olarak drone almayı düşünenlere yardımcı oluyoruz. Dron satışlarından sonra öğrenme garantili eğitim veriyoruz. Bizler dron satışlarımızda fiyatlarımızı makul tutarken hizmetlerimizi zirvede tutuyoruz.

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Adres: Dogukent Mah. Fatih Sultan Mehmet BIv. Mehmet Sert Apt. No: 27/A Karaköprü / ŞANLIURFA

Phone: 0 534 292 63 21
Email: [email protected]

7/24 Online destek

beyaz perde
beyaz perde
2023-01-24
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
DJI Agras T40 aldım Şubat'ta teslim edecekler. Çok ilgililer. Çok iyi bilgilendirdiler. Ali Bey zaten bu işte profesyonel saolsunlar.
Sefa Özdemir
Sefa Özdemir
2023-01-03
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
İrtifa havacılık Zirai İlaçlama Drone'u kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Kullanım kılavuzu da çok açık ve anlaşılır, bu yüzden drone'u ilk kez kullanan biri olarak rahatlıkla öğrendim. Zaten firma sahibi Ali bey tüm süreçte yardımcı oluyor kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

DRONLARIMIZIN KULLANIM KILAVUZLARI

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !