Eğitim Ve Danışmanlık

eğitim ve danışmanlık

Eğitim ve danışmanlık için,İrtifa havacılık olarak Tarımsal drone satışlarımız sırasında, en çok satış sonrası eğitime önem veriyoruz.

Bizler irtifa havacılık olarak doğru uygulamanın önemini benimsemiş bir firmayız. Bizim mottomuz; bizden drone alan hiç kimse dronunu kırmasın ve garantili bir şekilde ilaçlama yapabilsin.

Bizler bu bağlamda satışımız gerçekleştiğinde dronu size getiriyor, kurulumunu yapıyor ve sizler öğrenene kadar eğitim veriyoruz. Bizim işimiz satış yapınca bitmiyor aksine bizim esas işimiz satış gerçekleştikten sonra başlıyor. Tarımsal drone ile ilaçlama yapılırken kritik öneme haiz konu; ilaçlanacak alanın planlanması hususudur.

Bu konu hakkında ekip arkadaşlarımız size en ince ayrıntısına kadar ilaçlanacak alanın planlamasını anlacaktır. Alan içerisindeki ve sınırlarındaki ağaç, direk gibi engellerin tanımlanmasından, komşu alanlardaki ürünlerin türüne göre dikkat edilecek hususlara kadar birçok duruma eğitim sırasında değiniyor olacağız. Eğitim ve danışmanlık Alan planlandıktan sonra ilaçlama yapılırken ürünün ve ilacın türüne göre hangi yükseklikten hangi hızda uçulmasının sağlıklı olacağı anlatılıyor olacak.

İlaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu olan rüzgar gibi meteorolojik durumların değişikliklerinde ne tür norm değişiklerine gideceğiniz işinin uzmanı arkadaşlarımız tarafından sizlere aktarılacak. Temizlikten bakıma aracımızın sürekliliği için ihtiyacınız olacak tüm hususlar bizler tarafından sizlere aktarılacaktır.

Eğitim ve danışmanlık,Bizler sizlere verdiğimiz eğitimi tamamladıktan sonra sizlere bir telefon kadar uzak olacağız sizlere sunacağımız iletişim kanalları ile bizlere 7/24 saat ulaşabiliyor ve sahada karşılaştığınız her konuda bizden anında destek alıyor olacaksınız.

İnsansız hava araçlarını kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz sertifikaların temini hususunda sizlere yardımcı olacağız. Atacağımız her adımın doğru olması için sizleri yönlendireceğiz.

Eğitim ve Danışmanlık ;Tarım alanında son zamanlarda geliştirilmiş en faydalı, en teknolojik araçlar olan insansız hava araçlarını en doğru ve en sağlıklı biçimde kullanmanız için irtifa havacılık olarak bizler satış sonrası eğitimde hiçbir sınır tanımıyoruz. Mutlu ve bereketli yarınlarda hep birlikte olmak dileği ile…

İrtifa Havacılık Olarak Neler Yapıyoruz ?

Eğitim ve Danışmanlık

İrtifa havacılık olarak tarımsal drone satışlarımız sırasında, en çok satış sonrası eğitime önem veriyoruz.Bizler irtifa havacılık olarak doğru uygulamanın önemini benimsemiş bir firmayız. 

Drone İle İlaçlama

Zirai ilaçlama günümüz iklim, toprak ve tohum şartları göz önüne alındığında kaçınılmaz bir hal almış durumdadır. Nüfus artışının hız kazanması ve tarım alanlarının azaldığını da hesaba kattığımızda çiftçilerimizin ellerindeki 

Bakım ve Destek

Süreklilik en önemli konudur. Tarımsal dronlarımızı sağlıklı ve devamlı bir şekilde kullanmamız için periyodik bakımlarını ve temizliğini düzenli ve profesyonel bir şekilde yapmak gerekmektedir.

Satış

İrtifa Havacılık olarak drone almayı düşünenlere yardımcı oluyoruz. Dron satışlarından sonra öğrenme garantili eğitim veriyoruz. Bizler dron satışlarımızda fiyatlarımızı makul tutarken hizmetlerimizi zirvede tutuyoruz.

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Adres: Dogukent Mah. Fatih Sultan Mehmet BIv. Mehmet Sert Apt. No: 27/A Karaköprü / ŞANLIURFA

Phone: 0 534 292 63 21
Email: [email protected]

7/24 Online destek

beyaz perde
beyaz perde
2023-01-24
DJI Agras T40 aldım Şubat'ta teslim edecekler. Çok ilgililer. Çok iyi bilgilendirdiler. Ali Bey zaten bu işte profesyonel saolsunlar.
Sefa Özdemir
Sefa Özdemir
2023-01-03
İrtifa havacılık Zirai İlaçlama Drone'u kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Kullanım kılavuzu da çok açık ve anlaşılır, bu yüzden drone'u ilk kez kullanan biri olarak rahatlıkla öğrendim. Zaten firma sahibi Ali bey tüm süreçte yardımcı oluyor kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

DRONLARIMIZIN KULLANIM KILAVUZLARI

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !

SAMSUN OFİSİMİZ

ŞANLIURFA OFİSİMİZ

ANKARA/POLATLI OFİSİMİZ

YOZGAT/YERKÖYOFİSİMİZ