Satış

Pazarlama için İrtifa Havacılık olarak drone almayı düşünenlere yardımcı oluyoruz. Dron satışlarından sonra öğrenme garantili eğitim veriyoruz. Bizler dron satışlarımızda fiyatlarımızı makul tutarken hizmetlerimizi zirvede tutuyoruz. Tarım için çok değerli olan bu yeni teknolojinin sahibi olurken sizlere  öncesinde ve  sonrasında ihtiyaç duyduklarınızı sunmak için çalışıyoruz. öncesinde ayrıntılı bilgilendirme ile  sonrası eğitimlerimiz ile ve teknik destek ile her zaman yanınızda olacağız. Türkiye’de geniş teknik destek ağımızla sizin her zaman yanınızda oluyoruz.

 

İrtifa Havacılık olarak  süreci, müşteri ihtiyaçlarını anlama, ürün/hizmetlerin sunumu, müzakere ve kapanış aşamalarını içerir. Bu süreç, şirketin ürün/hizmetlerini potansiyel müşterilere sunarak satış yapmak için bir yol sağlar.

İlk adım, müşteri potansiyeli olan hedef kitleyi belirlemektir. Bu aşamada, hedef kitleyi belirlemek için pazar araştırması yapmak ve potansiyel müşterilerin kimlik bilgilerini, ihtiyaçlarını, bütçelerini ve satın alma davranışlarını anlamak önemlidir.

Ardından, şirketin ürün/hizmetlerinin potansiyel müşterilere sunumu gerçekleştirilir. Bu aşamada, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün/hizmetlerin sunumu yapılır. Potansiyel müşterilerin sorularını yanıtlamak, ürün/hizmet özelliklerini açıklamak ve avantajlarını vurgulamak önemlidir.

satış

İrtifa Havacılık Olarak Neler Yapıyoruz ?

Eğitim ve Danışmanlık

İrtifa havacılık olarak tarımsal drone satışlarımız sırasında, en çok satış sonrası eğitime önem veriyoruz.Bizler irtifa havacılık olarak doğru uygulamanın önemini benimsemiş bir firmayız. 

Drone İle İlaçlama

Zirai ilaçlama günümüz iklim, toprak ve tohum şartları göz önüne alındığında kaçınılmaz bir hal almış durumdadır. Nüfus artışının hız kazanması ve tarım alanlarının azaldığını da hesaba kattığımızda çiftçilerimizin ellerindeki 

Bakım ve Destek

Süreklilik en önemli konudur. Tarımsal dronlarımızı sağlıklı ve devamlı bir şekilde kullanmamız için periyodik bakımlarını ve temizliğini düzenli ve profesyonel bir şekilde yapmak gerekmektedir.

Satış

İrtifa Havacılık olarak drone almayı düşünenlere yardımcı oluyoruz. Dron satışlarından sonra öğrenme garantili eğitim veriyoruz. Bizler dron satışlarımızda fiyatlarımızı makul tutarken hizmetlerimizi zirvede tutuyoruz.

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Adres: Dogukent Mah. Fatih Sultan Mehmet BIv. Mehmet Sert Apt. No: 27/A Karaköprü / ŞANLIURFA

Phone: 0 534 292 63 21
Email: [email protected]

7/24 Online destek

beyaz perde
beyaz perde
2023-01-24
DJI Agras T40 aldım Şubat'ta teslim edecekler. Çok ilgililer. Çok iyi bilgilendirdiler. Ali Bey zaten bu işte profesyonel saolsunlar.
Sefa Özdemir
Sefa Özdemir
2023-01-03
İrtifa havacılık Zirai İlaçlama Drone'u kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Kullanım kılavuzu da çok açık ve anlaşılır, bu yüzden drone'u ilk kez kullanan biri olarak rahatlıkla öğrendim. Zaten firma sahibi Ali bey tüm süreçte yardımcı oluyor kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

DRONLARIMIZIN KULLANIM KILAVUZLARI

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !